Töötajad

Sekretär

Silja Aru
tel. +372 6348 602
vasar@vasar.ee

 _________________________________________

Juhatuse esimees

Renaldo Kirs
tel. +372 6348 606
renaldo@vasar.ee

_________________________________________

Tegevjuht

Sergei Balahnitšov
tel. +372 6348 607
sergei@vasar.ee

_________________________________________

Galvaanikajuht

Viktor Persidski
tel. +372 6348 603
viktor@vasar.ee

_________________________________________

Tehnoloog / Tsinkimine

Maia Sinajeva
tel. +372 53 064 252
maia@vasar.ee

_________________________________________

Kvaliteedijuht

Britta-Patricia Niinep
tel. +372 6348 602
britta@vasar.ee

_________________________________________

Kliendihaldur

Jelena Konshina
tel. +372 55 992 413
jelena.konshina@vasar.ee

_________________________________________

Raamatupidaja

Andra Promann
tel. +372 6348 611
andra.promann@vasar.ee

_________________________________________

Toodangu vastuvõtt ja väljastamine

Laojuht

Hille Varik
tel. +372 6348 613
galvaanika@vasar.ee

NB !

Ettevõte ei teosta vanavara, auto- ja mootoratta detailide taastamis- ja ettevalmistustöid vasetamiseks/nikeldamiseks/kroomimiseks. Antud küsimuses pöörduda telefonil 566 84 440 Märt Karu

Alates 01 jaanuar 2014 a. Miinimumarved vasetamine/tinatamine/nikkel/kroom 100 eur. Tsinkimine rakistel ja trummelmeetodil 50 eur.